Moker - producent kołder i poduszek nowej generacji
Moker - producent kołder i poduszek nowej generacji
    Strona główna » Współpraca

Współpraca

Szanowni Państwo! Zapraszamy do współpracy

Nasze produkty szybko zdobywają rynek i są w trendzie rozwojowym. Nowoczesne i wysokiej jakości produkty to gwarancja satysfakcji dla zadowolonych klientów i sprzedawców.

Mam przyjemność zaprosić Państwa do grona naszych partnerów handlowych i zapewniamy, że wzajemna współpraca będzie satysfakcjonująca i zyskowna.

Firma Moker Spółka z o.o. jest polskim producentem wyrobów tekstylnych do sypialni. Główne wyroby to kołdry, poduszki, pościel, prześcieradła, podkłady. Moker korzysta ze swojego dwudziestoletniego doświadczenia w branży, opracowując nowe rodzaje wyrobów i udoskonalając technologię produkcji wytwarza nowoczesne produkty dostosowane stylowo do trendów na rynku.

Proponując Państwu wyroby pościelowe mamy na względzie indywidualne wymagania klienta. Klienci korzystnie oceniają nasze produkty i nasza sprzedaż wyraźnie rośnie. Zadbaliśmy o to, aby nasze wyroby były jakościowe dobre, ekologiczne i posiadały walory zdrowotne. Troszczymy się aby sen w naszej pościeli służył pełnej regeneracji sił i zdrowia.


alt

Nasi dotychczasowi odbiorcy cenią nas za bardzo dobrą jakość wyrobów oraz za pomoc w doborze wyrobów do potrzeb klienta. Zapewniamy kontrahentom różnoraką pomoc (materiały, szkolenia, doradztwo, materiały reklamowe) a klientom indywidualnym informację o punkcie sprzedaży z fachowym doradztwem. Powody dla których warto zacząć z nami współpracę:

1. Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy detaliczne oraz hotele.
2. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów.
3. Nasze nowoczesne produkty szybko zdobywają rynek i są w trendzie rozwojowym.
4. Nowoczesne i wysokiej jakości produkty to gwarancja satysfakcji dla zadowolonych klientów i sprzedawców.
5. Sprzedaż dobrych i trafionych do wymagań klienta produktów sprzyja budowanie trwalszych więzi między klientem a sprzedawcą.
6. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby odbiorców.
7. Szyjemy pod indywidualne zamówienia nietypowe rozmiary.
8. Współpracujemy z hurtowniami, sklepami detalicznymi i sklepami wielkopowierzchniowymi.
9. Posiadamy kilkadziesiąt sklepów na południu Polski.
10. Ciągle rozszerzamy sieć dystrybucji.


Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą przez formularz kontaktowy lub e-mailowo: biuro@moker.com.pl bądź telefonicznie: tel./fax 33 8109408

 

Polecamy produkty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu