Moker - producent kołder i poduszek nowej generacji
Moker - producent kołder i poduszek nowej generacji
    Strona główna » Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Na Kartę Dużej Rodziny firma udziela 10% rabatu na wszystkie wyroby z logo Moker (kołdry, poduszki, pościele, prześcieradła, itp.) we wszystkich sklepach :Czaniec Czechowice, Maków Podhalański, Kraków, Częstochowa (adresy na stronie w zakładce kontakt). Przyznawany jest rabat za okazaniem własnej Karty Dużej Rodziny i potwierdzonej dokumentem tożsamości.

Rabat nie obejmuje produktów w promocji i na wyprzedaży.

Zakupy przez sklep internetowy:

Klient ma prawo wyboru korzystniejszej zniżki, ponieważ rabat KRD nie łączy się z rabatami na stronie (za zapisanie do newslettera i darmowa dostawa).

Przy zakupie z opcją za pobraniem, rabat KRD zostanie naliczony ręcznie przez pracownika za wcześniejszym przesłaniem zdjęcia karty KRD z zdj, dowodu tożsamości właściciela kart ( z tej strony gdzie widoczne jest Imię i Nazwisko, na adres sklep@moker.com.pl).
Przy zakupie przez sklep internetowy z odbiorem osobistym wystarczy w uwagach dopisać że posiadamy Kartę Dużej Rodziny i będzie okazana przy odbiorze.

ZAPRASZAMY do sklepu www.moker.eu

 


Polecamy produkty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu