Moker
Moker
    Strona główna » Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Na Kartę Dużej Rodziny firma udziela 10% rabatu na wszystkie wyroby z logo Moker (kołdry, poduszki, pościele, prześcieradła, itp.) we wszystkich sklepach : Czaniec, Czechowice, Kraków - Złoty wiek, Przyznawany jest rabat za okazaniem własnej Karty Dużej Rodziny i potwierdzonej dokumentem tożsamości.

Rabat nie obejmuje produktów na zamówienie, w promocji i na wyprzedaży.

Zakupy przez sklep internetowy:

Klient ma prawo wyboru korzystniejszej zniżki, ponieważ rabat KDR nie łączy się z rabatami na stronie (za zapisanie do newslettera i darmowa dostawa).

Przy zakupie z opcją za pobraniem/przelewem, rabat KDR zostanie naliczony ręcznie przez pracownika za wcześniejszym przesłaniem zdjęcia karty KDR oraz dowodu tożsamości właściciela karty- na adres sklep@moker.com.pl. Prosimy o dopisanie do komentarza zamówienia, że posiada się KDR.

Przy zakupie z opcją odbioru osobistego w stacjonarnym sklepie Moker- wystarczy w uwagach dopisać, że posiadamy Kartę Dużej Rodziny i będzie okazana przy odbiorze.


*weryfikowanie tożsamości na podstawie: https://uodo.gov.pl/pl/138/1630

ZAPRASZAMY do sklepu www.moker.eu

 


Polecamy produkty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu