Moker - producent kołder i poduszek nowej generacji
Moker - producent kołder i poduszek nowej generacji
» Regulamin

Regulamin


Sklep internetowy działający w domenie moker.eu lub subdomenach prowadzone są przez: Moker sp. z o.o.
 

Kontakt:
Adres do korespondencji
Moker sp. z o.o. 43-354 Czaniec ul.Dworska 28 tel 338109408, 604597765

 

Dane do przelewu:
Moker Sp. z o.o.
ul.Dworska 28
43-354 Czaniec
Bank Spółdzielczy w Andrychowie
51 8110 0000 2001 0009 9020 0001

 


Słownik

Sklep internetowy - Sklep prowadzony pod adresem http: www.moker.eu.

Dane osobowe - Informacje, które są podawane w trakcie wprowadzania zamówienia służą jego wysyłce. Proces podawania Danych osobowych jest bezpieczny i szyfrowany protokołem https. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz 883) określa zasady postępowania przy przetwarzaniu danych osobowych oraz prawa osób fizycznych, których dane osobowe są lub mogą być przetwarzane w zbiorach danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane przez Właściciela sklepu zgodnie z art. 23 ust.1 pkt 3,4 i 5 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, przetwarzane są jedynie w celach realizacji wysyłkowej sprzedaży produktów. Właściciel sklepu gwarantuje realizację uprawnień wynikających z wyżej wymienionej ustawy, tzn. umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i ich poprawienie lub usunięcie. 

Produkt, produkty – Towar, towary oferowane na stronach Sklepu. Nazwy towarów i znaki towarowe są wyłączną własnością ich producentów i podlegają prawnej ochronie. 

Rozmiary produktu - Są umieszczone w tabeli rozmiarów na stronie Produktu. 

Magazyn - Miejsce, w którym następuje realizacja i kompletowanie zamówień Klientów. 

Formularz - W naszym sklepie funkcjonują 3 formularze, znajdziesz je do pobrania poniżej w podrozdziale "Zamówienia".

Cena produktu - Ceny Produktów są podawane w PLN brutto i zawierają wszystkie należne cła i podatki. Oferta i ceny Produktów ważne są do wyczerpania zapasów. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach Produktów oraz przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zmiana cen Produktów nie może nastąpić po złożeniu zamówienia przez Klienta. Zdjęcia Produktów - Zdjęcia Produktów są wykonywane przez Właściciela Sklepu. 

Zdjęcia produktów - Możliwie jak najwierniej oddają rzeczywisty ich wygląd. Zastrzegamy jednak, że kolory mogą nieznacznie się różnić, spowodowane jest to różnymi parametrami technicznymi urządzeń (aparaty fotograficzne, monitory komputerowe Klientów). Nie wykonujemy zdjęć dodatkowych Produktu na życzenie Klienta. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć, kopiowanie w całości bądź fragmentach bez pisemnej zgody Właściciela Sklepu zabronione. 

Dowód zakupu - Jedynym dowodem zakupu jest paragon (lub faktura), który Klient otrzymuje w przesyłce wraz z produktami. Dowód zakupu uprawnia do Gwarancji. Dni robocze - wszystkie dni tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy;
 


Dostawa

Kurier - Skompletowane zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłkę można monitorować na stronie www firmy kurierskiej. Przesyłki kurierskie są dobrze zapakowane i ubezpieczone.
Odbiór Osobisty - Darmowy odbiór osobisty możliwy jest w siedzibie firmy w Czańcu,
Odbiór w sklepach za opłatą 7 zł 

CZECHOWICE-DZIEDZICE ul. Szkolna 40 (DH DZIEDZIC)

CZĘSTOCHOWA ul. Kiedrzyńska (CH PROMENADA Czesława Niemena)

DOBCZYCE ul. Rynek 10

KRAKÓW ul. Grażyny (Pl. Imbramowski), ul. Orzechowa (Plac Targowy BOREK t)

MAKÓW PODHALAŃSKI ul. 3 Maja 10 (koło Tmobile))

MYŚLENICE ul. Gen. J. Bema 1 (DH ZORZA)

ZABRZE ul. de Gaulle’a (Simply market przy rondzie średnicowym)

 

 


Zamówienia

Sklep internetowy zwany dalej Sklepem, prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Informacje na temat swojej oferty Sklep zamieszcza na stronie http://www.moker.pl oraz w subdomenach.

Zamawianie produktów - Klient może zamówić produkty 24h na dobę przez 365 dni w roku za pośrednictwem :
 • sklepu internetowego,
 • wysyłając e-mail na adres sklep@moker.com.pl
 • dzwoniąc pod numer tel:+48 33 845 29 56 lub +48 33 810 94 08 w godzinach od 8.00 do 16.00.

Klient dokonując zamówienia oświadcza, że zna niniejszy regulamin i go akceptuje.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).

W przypadku, gdy towar jest niedostępny i jest to jedyna pozycja w zamówieniu, Sklep zastrzega sobie możliwość jednostronnego anulowania zamówienia, o czym Klient zostanie poinformowany osobnym e-mailem bądź informacją telefoniczną.

Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży. 


Zmiana lub rezygnacja z zamówienia - Klient ma prawo do zmian lub rezygnacji z zamówienia, do momentu wysyłki Produktu. Należy wówczas wysłać e-mail na adres sklep@moker.com.pl z dokładnym opisem zmian zamówienia lub zadzwonić w godzinach pracy Magazynu.

Formularz odstąpienia od umowy można pobrać TUTAJ.
Formularz reklamacji można pobrać TUTAJ.


UWAGA: Rezygnacja z zamówienia nie dotyczy zamówień niestandardowych, czyli wykonywanych na życzenie Klienta (po potwierdzeniu jest przekazywane do realizacji).

Składając zamówienie w Sklepie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie moker.com.pl oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.


 


Ceny produktów
 • Wszystkie ceny towarów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 • Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
 • Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie Sklepu, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 • Oferta i ceny Produktów ważne są do wyczerpania zapasów.
 • Dostępność Produktów - Wszystkie oferowane Produkty w Sklepie są dostępne. W wyjątkowych sytuacjach takich jak np. równoczesny zakup przez kilku Klientów tego samego Produktu może okazać się, że Produkt nie będzie dostępny. W takim wypadku niezwłocznie skontaktujemy się z Klientem informując o zaistniałej sytuacji. 

Realizacja zamówienia
 • Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 10 dni roboczych. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili wysłania zamówionych towarów ze Sklepu. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych Danych osobowych w tym numeru telefonu. Realizację zamówienia rozpoczynamy po otrzymaniu środków za zakupione produkty i koszty wysyłki lub informacji o płatności za pobraniem lub w trakcie osobistego odbioru.
 • Czas dostawy - czas, w jakim Kurier przesyłkę odebraną z Magazynu dostarczy na adres podany przez Klienta. Standardowy Czas dostawy od 1 do 3 dni roboczych od momentu wpłyniecia przelewu lub potwierdzenia płatności z payu.. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych Danych osobowych w tym numeru telefonu. Do zamówienia dołączany jest Dowód zakupu (paragon lub faktura) który jest podstawą Gwarancji. Za Czas dostawy odpowiada Kurier.
 • Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.
 • Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta. 
UWAGA: Obsługa sklepu pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, dlatego zamówienia złożone poza tym czasem będą realizowane w najbliższym dniu roboczym.

Gwarancja

Sklep gwarantuje, że wszystkie Produkty są nowe, oryginalne, nieużywane i posiadają roczną gwarancję. Jedyną podstawą Gwarancji jest Dowód zakupu czyli paragon (lub faktura), który jest dołączony wraz z Produktami do przesyłki. 

Forma płatności (dostawa na terytorium Polski):
 • płatność przy odbiorze: należność pobiera kurier ( tylko standardowe produkty)
 • przelewem bankowym na konto sklepu,
 • szybki przelew Payu
 • towary zamawiane pod indywidualne wymiary, potrzeby klienta nie podlegają zwrotowi.

 

 
Rabaty

Za zgodę na newsletter (e-mail, ) kupon rabatowy o wartości 20zł (przy pierwszej rejestracji, minimum zakupowe 150zł) .
Dla Klientów stałych rabat 5% od każdego zakupu powyżej 50 zł. Stały Klient to osoba, która już raz dokonała zakupów w naszym sklepie i zarejestrowała się - dopiero przy drugim zakupie są naliczane rabaty. Dla klientów niezarejestrowanych przy zakupie powyżej 1000 rabaty ustalamy indywidualnie - dotyczy to Klientów z grupy "sprzedaż hurtowa" - należy się zarejestrować w sklepie.

Darmowa dostawa przy zakupie za 600 zł,
Rabaty za newsletter i darmowa dostawa nie łączą się.
Jeżeli klient na dwa adresy dostanie kod rabatowy - zamówienie powinno stanowić dwukrotność 150zł.


 


Wysyłka i zwroty

Przewidywany czas dostawy towaru to 10 dni roboczych od chwili potwierdzenia zamówienia. W każdej chwili można sprawdzić status swojego zamówienia po zalogowaniu się do www.moker.eu w zakładce "konto".

MOKER sp. z o.o. właściciel sklepu dostępnego pod adresem www.moker.com.pl dostarcza towar za pomocą poczty lub firmy kurierskiej. Koszty przesyłek są uzależnione od wybranej opcji płatności oraz od wybranej opcji przesłania przesyłki. Istnieje również możliwość odebrania zamówionego towaru w naszych sklepach. W tym celu po złożeniu zamówienia i przejściu do opcji dostawa prosimy o zaznaczenie odpowiedniego sklepu, których lista znajduje się w Kontaktach.

MOKER sp. z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa udziela Państwu gwarancji zwrotu zamówionego, lecz nie używanego towaru w terminie 14 dni. Gdyby dostarczony towar nie odpowiadał Państwu z jakichkolwiek powodów, prosimy o przesłanie go, w powyższym terminie na własny koszt, wraz z informacją i formularzem czego oczekują Państwo w zamian (gotówka, inny towar).

UWAGA!!! jeżeli zajdzie potrzeba wymiany towaru na inny z winy firmy MOKER (towar niezgodny z zamówieniem, niezgodny z opisem itd.) koszty wysyłki ponosi firma Moker. Jeżeli wymiana jest zawiniona przez zamawiającego (np. po zobaczeniu towaru Klient stwierdza że woli inny kolor lub rozmiar) wtedy koszty wysyłki ponosi zamawiający.


 


Reklamacje
 • Wszystkie towary dostępne w Sklepie pochodzą z legalnego źródła, są oryginalne i posiadają gwarancję jakości producenta.
 • Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze: wad fabrycznych, uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu (braki w dostawie na podstawie protokołu spisanego wraz z kurierem i zdjęcia otwartej paczki)
 • Reklamacje należy złożyć na FORMULARZU REKLAMACJI i odesłać Produkt wraz z formularzem oraz paragonem (lub fakturą). W ciągu 14 dni od daty otrzymania Produktu rozstrzygamy zasadność Reklamacji. W przypadku uznania Reklamacji Produkt zostaje wymieniony na identyczny pozbawiony wad, lub zwracamy pieniądze na podane w formularzu konto bankowe. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Szczegółowe prawa konsumenta określa Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).

Odstąpienie od umowy
 
 • Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne.
 • Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim specyfikacją – wypełniając formularz zwrotu.
 • Sklep gwarantuje zwrot kwoty uwzględnionej na paragonie lub fakturze, pomniejszonej o koszt dostawy. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych od momentu rezygnacji (na papierze lub e-mailu i wpłynięciu środków za zwracane zamówienie), przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.
 • Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 • Formularz odstąpienia od umowy można pobrać TUTAJ.
 


Postanowienia końcowe
 • Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Sklepem. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką specyfikacji i paragonu.
 • Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 • W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego i przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
 • Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie Sklepu.
 • Skompletowane zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłkę można monitorować na stronie www firmy kurierskiej. Przesyłki kurierskie są dobrze zapakowane i ubezpieczone.

Zasady przetwarzania danych: 

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
1) Administrator danych


Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Moker Sp. z o.o.. (Administrator danych): 
Moker Sp.z o.o. z siedzibą w Czaniec,ul. Dworska 28, 43-354 Czaniec. Firma wpisana jest do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy w Bielsko-Biała, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000185320, NIP: 5511004183, REGON: 070486732. Kapitał zakładowy: 980tysi.

pod mailem sklep@moker.com.pl pod numerem telefonu 338109408


2) Cel i podstawa przetwarzania
Państwa dane osobowe zbierane są w celu realizacji umowy sprzedaży oraz informowania o aktualnościach oraz skutecznego docierania z ofertami promocyjnymi i nowościami

 a tym samym podnoszenia jakości sprzedawanych towarów i usług.

3) Zakres przetwarzania

Zakres danych osobowych podlegających przetwarzaniu przez Administratora danych obejmuje:
Imię i nazwisko,dane adresowe, e-mail, telefon komórkowy Państwa .
 
4) Prawo do sprzeciwu
W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych opisanych powyżej.
W przypadku rezygnacji z naszych usług prosimy Państwa o przesłanie zwrotnego emaila 9 na adres sklep@moker.com.pl w tytule U S U N.
Rezygnacja” z automatu oznacza zakończenie przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora.
5) Okres przechowywania danych
Państwa dane osobowe będą przechowywane 5 lat. (za wyłączeniem faktur - zgodnie z przepisami prawa i zobowiązań wobec instytucji publicznych jak US, ZUS)

6) Odbiorcy danych
Państwa dane osobowe mogą zostać ujawnione tylko podmiotom i organom,
którym Administrator danych jest zobowiązany lub upoważniony udostępnić dane osobowe na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
7) Żródło pochodzenia danych
Administratorowi danych pozyskał Państwa dane osobowe w wyniku umowy sprzedaży w internecie lub
z dobrowolnego zapisania się na newsleatera,
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia,
ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu,
prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania,
którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

Prawa osób, których dane dotyczą:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa przysługują Państwu następujące prawa:
1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
3. prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych;
4. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
5. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

- ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,

Moker Sp. z o.o.
ul.Dworska 28
43-354 Czaniec
tel/fax: (33)8109408
sklep@moker.com.pl
www.moker.pl


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl