Moker - producent kołder i poduszek nowej generacji
Moker - producent kołder i poduszek nowej generacji
    Strona główna » Blog » Co mówi o Tobie pozycja w jakiej śpisz

Co mówi o Tobie pozycja w jakiej śpisz

Data dodania: 17-02-2017
Dzisiaj nieco na wesoło, szczególnie że w tym tygodniu obchodziliśmy Walentynki, które dla jednych okazały się rozczarowaniem, a dla innych wspaniałą okazją na spędzenie czasu z drugą połówką. Co mówi o Tobie pozycja w jakiej śpisz? Szczególnie jeśli jesteś singlem lub wypychasz partnera na bok, by dobrze się wyspać. Czy jesteś gburem, osobą towarzyską czy urodzonym imprezowiczem? I jaka kołdra będzie dla Ciebie najlepsza? Już niedługo poznacie odpowiedzi na wszystkie pytania!

1. Pozycja embrionalna

Najbardziej znana pozycja, w której zasypiają małe dzieci i aż 50% dorosłej populacji. Według psychologów świadczy ona o wycofaniu i braku zaufania oraz dużej wrażliwości danej osoby, która lubi być otaczana opieką innych.

Idealna kołdra: DUET – podwójnie spięta, możesz się nią owinąć nawet podwójnie, by czuć się zawsze bezpiecznie.

alt


2. Na wznak

Osoba śpiąca na wznak z wyprostowanymi rękami wzdłuż ciała wydaje się spięta, jak gdyby przez cały czas musiała w pełni kontrolować swoje ciało. Taka pozycja snu oznacza, że cenisz sobie prywatność i wolisz spędzać czas w zaciszu swojego domu. Ponadto masz duże wymagania wobec siebie i należysz raczej do osób nieśmiałych.

Idealna kołdra: Puchowa Królewska – pasuje idealnie do osób wymagających, szukających najwyższej jakości wyrobów.

alt


3. Na brzuchu

Osoby śpiące na brzuchu są zazwyczaj bardzo towarzyskie i uwielbiają dobrą zabawę. Według psychologów cechują się również dużą inteligencją. Niestety nie wszystko jest takie kolorowe – takie osoby nie lubią słuchać rad innych, przez co często popadają w konflikty.

Idealna kołdra: Asia – w kolorowe wzory, które urozmaicą każdy sen. Doradzamy nawet dwie sztuki, by goście również mogli dobrze się wyspać.

alt


4. Na rozgwiazdę

Spanie na plecach z rozłożonymi nogami i rozrzuconymi rękami to pozycja osób, które są dobrymi słuchaczami i zaufanymi przyjaciółmi. Pomimo tego nie lubią one znajdować się w centrum uwagi.

Idealna kołdra: ATENA – najpopularniejsza kołdra w naszym sklepie dla osób, które szukają sprawdzonej jakości.

alt


5. Na boku

To odmiana pozycji embrionalnej, która oznacza, że jesteś towarzyska i godna zaufania. Osoby, które śpią bardziej wyprostowane są otwarte i ufne, przez co mogą dać sobą manipulować. Natomiast osoby śpiące z bardziej podgiętymi nogami pomimo wrażenia otwartości, w rzeczywistości mogą być bardzo cyniczne i podejrzliwe.

Idealna kołdra: Dotyk czułości – antyalergiczna kołdra dla wszystkich, którzy jednocześnie są ufni i otwarci, przy czym boją się manipulowania przez innych.


alt

Pokaż w jakiej śpisz pozycji, a powiem Ci kim jesteś

To, czy można określić osobowość na podstawie pozycji spania bierzemy z przymrużeniem oka, ale zawsze traktujemy jako fajną ciekawostkę lub sposób na prostą zabawę ze znajomymi. Przy okazji jest to możliwość dobrania dobrej kołdry, która zapewni długi i spokojny sen. W jakiej wy sypiacie pozycji? Czy opis zgadza się z waszym charakterem?

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog

Polecamy produkty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu